KALICI MAKYAJ CETVELLERİ

Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilir? Kargo ücretini kim ödüyor?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ ÜRÜNLERİ'NİN KARGOLANMASI

Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesi ürünleri aynı iş günü içerisinde kargoya verilip size en hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesini kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu takip ede bilirsiniz. Lost kalıcı makyaj malzemesi firmamızdan satın aldığınız bütün kalıcı makyaj malzemelerinin gönderimi ve kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

 

Kalıcı makyaj malzemesi ürünleriniz garantili mi?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ GARANTİ VE KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ GARANTİ KOŞULLARI

 

Satışını yaptığımız kalıcı makyaj makineleri 2 yıl garantili olup garanti belgesi ile birlikte satılmaktadır. Kalıcı makyaj adaptörleri kalıcı makyaj dijital konsolları 2 yıl boyunca garanti tarihinin başlangıç sürecinden iki yıl süre ile firmamız tarafında garantidir. Garanti belgesi ile getirilmeyen veya gönderilen kalıcı makyaj makinası, kalıcı makyaj adaptörü ve kalıcı makyaj dijital konsolu garanti belgesi olmadığı için herhangi bir yeni makina ile değiştirilmez veya servis tamiratı yapılmaz. Firmamızın verdiği garanti belgesi olmayan kalıcı makyaj cihazları ve kalıcı makyaj aletleri garanti belgesi getirilne kadar garanti kapsamından çıkar.

Diger kalıcı makyaj ekipmanlarımızda 2 yıl garanti kapsamında olup fatura veya aldığınız fişle geldiğiniz takdirde değişim ve para iadesi yapılır.

Sıralama:

ALTIN ORAN CETVELİ - KALICI MAKYAJ ALTIN ORAN CETVELİ -  KAŞ CETVELİ
90.00TL
KAŞ CETVELİ - MICROBLADING CETVELİ - TEK KULLANIMLIK YAPIŞTIRMA KAŞ CETVELİ - KALICI MAKYAJ CETVELİ
5.00TL
KALICI MAKYAJ KAŞ CETVELİ - KAŞ CETVELİ - MICROBLADING CETVELİ
20.00TL
KALICI MAKYAJ KAŞ CETVELİ KUMPAS - KUMPAS KAŞ CETVELLERİ - MICROBLADING CETVELİ
30.00TL

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.