MICROBLADING SETLERİ

Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilir? Kargo ücretini kim ödüyor?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ ÜRÜNLERİ'NİN KARGOLANMASI

Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesi ürünleri aynı iş günü içerisinde kargoya verilip size en hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesini kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu takip ede bilirsiniz. Lost kalıcı makyaj malzemesi firmamızdan satın aldığınız bütün kalıcı makyaj malzemelerinin gönderimi ve kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

 

Kargo ücretini kim ödüyor?

Lost kalıcı makyaj malzemesi firmamızdan aldığını her ürün ücretsiz kargo ile gönderilir. Kargo ücreti firmamız tarafından ödenir. Siz sadece satın aldığınız ürünü kargo firmasıdan ücretsiz olarak teslim alırsınız.

Kalıcı makyaj malzemesi siparişlerimiz in teslimatı kaç günde gerçekleşir?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ SİPARİŞ TESLİMATI

KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ TESLİMATI NE ZAMAN YAPILIR

 

Lost kalıcı makyaj malzemesi firmamızdan satın aldığınız kalıcı makyaj makyaj malzemeleri iş günleri ve iş saatleri içinde ise aynı gün kargo ile verdiğiniz adresinize gönderiyoruz. 

Kalıcı makyaj malzemesi ürünleriniz garantili mi?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ GARANTİ VE KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ GARANTİ KOŞULLARI

 

Satışını yaptığımız kalıcı makyaj makineleri 2 yıl garantili olup garanti belgesi ile birlikte satılmaktadır. Kalıcı makyaj adaptörleri kalıcı makyaj dijital konsolları 2 yıl boyunca garanti tarihinin başlangıç sürecinden iki yıl süre ile firmamız tarafında garantidir. Garanti belgesi ile getirilmeyen veya gönderilen kalıcı makyaj makinası, kalıcı makyaj adaptörü ve kalıcı makyaj dijital konsolu garanti belgesi olmadığı için herhangi bir yeni makina ile değiştirilmez veya servis tamiratı yapılmaz. Firmamızın verdiği garanti belgesi olmayan kalıcı makyaj cihazları ve kalıcı makyaj aletleri garanti belgesi getirilne kadar garanti kapsamından çıkar.

Diger kalıcı makyaj ekipmanlarımızda 2 yıl garanti kapsamında olup fatura veya aldığınız fişle geldiğiniz takdirde değişim ve para iadesi yapılır.

Sıralama:

MICROBLADING SETLERİ

MICROBLADING SETLERİ, KALICI MAKYAJ MALZEMESİ - KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ - MICROBLADING MALZEMESİ - LOST KALICI MAKYAJ MALZEMESİ stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. KALICI MAKYAJ MALZEMESİ - KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ - MICROBLADING MALZEMESİ - LOST KALICI MAKYAJ MALZEMESİ yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz MICROBLADING SETLERİ tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

MICROBLADING SETLERİ

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0216 349 15 94 0539 945 06 65 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Osman Ağa Mahallesi Kuş Dili Caddesi 30 Ağustos Sokak Dükan No: 1/A KADIKÖY -İSTANBUL

0216 349 15 94 0539 945 06 65
kalici_makyaj_malzemesi@hotmail.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.