KALICI MAKYAJ SETLERİ

KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ

PROFESYONEL KALICI MAKYAJ SETLERİ

KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ KAMPANYASI

Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilir? Kargo ücretini kim ödüyor?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ ÜRÜNLERİ'NİN KARGOLANMASI

Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesi ürünleri aynı iş günü içerisinde kargoya verilip size en hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Satın aldığınız kalıcı makyaj malzemesini kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu takip ede bilirsiniz. Lost kalıcı makyaj malzemesi firmamızdan satın aldığınız bütün kalıcı makyaj malzemelerinin gönderimi ve kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

 

Kalıcı makyaj malzemesi ürünleriniz garantili mi?

 

KALICI MAKYAJ MALZEMESİ GARANTİ VE KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ GARANTİ KOŞULLARI

 

Satışını yaptığımız kalıcı makyaj makineleri 2 yıl garantili olup garanti belgesi ile birlikte satılmaktadır. Kalıcı makyaj adaptörleri kalıcı makyaj dijital konsolları 2 yıl boyunca garanti tarihinin başlangıç sürecinden iki yıl süre ile firmamız tarafında garantidir. Garanti belgesi ile getirilmeyen veya gönderilen kalıcı makyaj makinası, kalıcı makyaj adaptörü ve kalıcı makyaj dijital konsolu garanti belgesi olmadığı için herhangi bir yeni makina ile değiştirilmez veya servis tamiratı yapılmaz. Firmamızın verdiği garanti belgesi olmayan kalıcı makyaj cihazları ve kalıcı makyaj aletleri garanti belgesi getirilne kadar garanti kapsamından çıkar.

Diger kalıcı makyaj ekipmanlarımızda 2 yıl garanti kapsamında olup fatura veya aldığınız fişle geldiğiniz takdirde değişim ve para iadesi yapılır.

Sıralama:

KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ ELİT 1 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ ELİT
2,980.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ ELİT 2 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ ELİT
3,850.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ ELİT 3 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ ELİT
5,390.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYPER SILVER 1 - KALICI MAKYAJ SETLERİ
2,850.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYPER SILVER 2 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ
3,400.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYPER SILVER 3 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ
4,700.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS BLACK - PROFESYONEL KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS BLACK
1,400.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS SILVER - PROFESYONEL KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS
1,400.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS MAVİ RENK - KALICI MAKYAJ SETİ NOXS MAVİ
1,400.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS KIRMIZI RENK - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ NOXS RED
1,400.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ GOLDEN - KALICI MAKYAJ SETLERİ
890.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYBRID SILVER 1 - KALICI MAYAJ SETLERİ HYBRID 1 - KALICI MAKYAJ SETLERİ
2,250.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYBRID SILVER 2 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ
3,100.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ HYBRID SILVER 3 - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ
4,300.00TL
KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETİ NOXS BLACK - KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ - PROFESYONEL KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ
1,300.00TL

 

 

 

 

 

 

 

 

KALICI MAKYAJ SETLERİ

KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİ

       KALİTELİ KALICI MAKYAJ MAKİNESİ SETLERİKalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan ve microblading kalıcı makyaj kıl tekniği uygulamalarında kullana bileceğiniz aynı zamanda dermapen uygulaması yapa bilen profesyonel kalıcı makyaj makinelerini buradan satın ala bilirsiniz. A kalite dijital kalıcı makyaj makinesi setlerini buradan satın ala bilirsiniz. 2018 model dijital konsollu kalıcı makyaj makinesi setlerini satışını size sunan firmamızda kalıcı makyaj malzemesi konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Orijinal çantalı kalıcı makyaj setlerimiz kalıcı makyaj uzmanları için özel tasarlanmış hemen kalkıcı makyaj uygulamasına ve microblading uygulamasına başlaya bileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kalıcı makyaj setleri için de profesyonel kalıcı makyaj makineleri ve profesyonel kalıcı makyaj konsolları bulunmaktadır. Kalıcı makyaj setleri içerisinde orijinal kaliteli kalıcı makyaj boyaları, kalıcı makyaj iğneleri, microblading kalemleri ve microblading boyaları da bulunur. Ayrıca birçok kalıcı makyaj ekipmanları da yer aldığı kalıcı makyaj ekipmanları da kalıcı makyaj setlerimiz içinde bulunur. Kalıcı makyaj makinelerimizin kalıcı makyaj uygulama esnasında titremesi vibrasyonu az olup gülü kalıcı makyaj makineleridir. Tüm kalıcı makyaj makinesi setlerimiz iki sene garantili olup arıza yapma ihtimali düşük olsa da öyle bir sorun yaşadığınızda kalıcı makyaj makinesi veya arıza yapan ekipmanı yenisi ile değiştiriyoruz. Kalıcı makyaj malzemenizi servis göndereceğiz beklemeniz gerek gibi bir sıkıntıya sokmuyoruz. Aynı gün arıza yapan ürünü yenisini verip değiştiriyoruz. Profesyonel kalıcı makyaj makinesi setleri içinde bir çok kalıcı makyaj malzemesinin de yer aldığı kalıcı makyaj setlerimizi web sitemizden online kredi kartı ile satın ala bilme olanağınız da var. A kalite dijital kalıcı makyaj makinesi setlerini buradan satın ala bilirsiniz. 2018 model dijital konsollu kalıcı makyaj makinesi setlerini satışını size sunan firmamızda kalıcı makyaj malzemesi konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Kalıcı makyaj uygulamaları için çok ideal olan bu kalıcı makyaj makinesi setlerine şimdi sahip olmanız mümkün. Kalıcı makyaj makinesi setleri satış ofisimize geldiğinizde hemen satın ala bilirsiniz. İsterseniz bizi arayarak özel kargo ile verdiğiniz adrese kargo ile göndere biliriz.

 

 

 

 

kalıcı makyaj makinesi setleri - kalıcı makyaj makinesi seti - çantalı kalıcı makyaj setleri - profesyonel kalıcı makyaj setleri - kaliteli kalıcı makyaj setleri - dermapen yapan kalıcı makyaj makineleri - dermapen kalıcı makyaj setleri

 

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.